Member Directory

Pavel je náš Account Manager. Mezi jeho klienty patří například SAZKA, Národní divadlo, Škoda Auto nebo České dráhy.

Honza v SYMBIU pracuje jako senior copywriter a idea maker. Kromě kimchi, dobrého piva a gamingu ho baví i historie, vesmír a další "nerd stuff".

Monika nastoupila na pozici HR Business Partner do SYMBIA v září 2021. Je parťákem pro naše teamleadery, ambasadorem firemní kultury a SYMBIO brandu. Má přesah do marketingu, psychologie a sociologie. Baví ji sport, příroda a biohacking.

Jirka stál v roce 2018 u vzniku a prvních krůčků UI týmu Symbia. Dnes je spolutvůrcem a motorem procesního fungování celého design týmu a leadem několika z největších klientských projektů. Má víc než 10 let zkušeností s UX, UI a interakčním designem, zaměřuje se na detailní a fungující design systémy.

Věrka je naše talentovaná copywriterka a režisérka, která je mimo jiné autorkou blogu, knihy a seriálu Styky s Emou. Zajímá se o sociální problematiku, životní prostředí a je jednou z tváří Klimažaloby.

Stáňa pečuje o naše klienty jako ostřílená accountka už 2 a půl roku. Má za sebou marketingový background, takže chápe strasti svých klientů. Ze všeho nejradši s digitálním týmem připravuje high-tech weby, ale kreativa a příprava kampaní jí rozhodně nejsou cizí.

SYMBIO UX/UI tým, který si s úsměvem poradí s každou výzvou. Zabývá se kompletním servisem pro digitální touchpointy od strategie, přes analýzy až po UX a UI design.

Holka z hor, která ráda sleduje Prostřeno, luští křížovky a ne, není jí 60. Baví ji hrát si s textem, ale občas si text hraje s ní. Nejoblíbenější slovní spojení je "Mám toho jak Honza buchet!"