Sprintem ke konvertující B2B landing page

Za 3 týdny společně vyladíme messaging, navrhneme design stránky, otestujeme a vyhodnotíme. Zvýšíme počet kvalitních leadů.

Sprintem ke konvertující B2B landing page

Úspěch v digitálním marketingu není otázkou štěstí. Dá se naučit. A my už víme, že k tomu stačí 3 týdny. V intenzivním sprintu vám předáme vše potřebné ke stabilně vysokým konverzním poměrům. Vítáme přihlášky všech firem, ale především těch B2B. Ve sprintu se zaměřujeme na nízkonávštěvové weby, kde pro A/B testování není dost dat.

Sprintem k vysoce konverzní landing page

Stačí nám tři týdny, během kterých vám ukážeme, jak o konverzích v online marketingu přemýšlet s nekompromisní efektivitou. Nasadíme seniorní specialisty, kteří společně s vaším týmem vykřešou první stránku a dotáhnou ji k vysokému konverznímu poměru.

Nemusíme znát váš byznys skrz naskrz.

Nepotřebujeme měsíce na vývoj.

Nesnažíme se vám nic prodávat.

Chceme vás jen bez zbytečného zdržování provést po naší osvědčené cestě ke konvertující landing page. Vše vám detailně vysvětlíme, abyste podle stejného klíče mohli ovládnout i další kanály a cílové skupiny.

Co od sprintu čekat?

 • Tři týdny intenzivní práce na konverzní stránce.
 • Každá minuta věnovaná vašemu byznysu.
 • 3 týdny našlapané k prasknutí
 • Maximální zapojení vašeho CMO a šéfa obchodu.
 • Online asynchronní spolupráce bez čekaček (Miro, Loop, ClickUp, Figma).
 • Vyladíme messaging, design a procesy.
 • Výsledkem je landing page, která konvertuje.

3 týdny našlapané k prasknutí

Už během úplně prvního kontaktu s námi pochopíte, že tenhle sprint nebude o hodinách teoretizování. Hned na prvním online callu začneme poctivou rozcvičkou. Připravte se, že Karel Michálek (váš průvodce sprintem) bude chtít vědět první poslední o vaší:

 • cílovce,
 • trhu,
 • potřebách klientů
 • a vidět všechna data, která máte k dispozici.

Hrňte to na nás, ať nic nezapadne a nemusíme dělat stejnou práci dvakrát. Hned vzápětí vybíháme do prvního týdne.

Týden 1: Odkrýváme messaging

Vyladěný messaging je základem úspěchu. Abychom zjistili, co na vaše publikum zaručeně funguje, vezme si vás do parády náš UX stratég. Společně odhalíte ta pravá slova, kterým nepůjde říct ne.

 • Proběhne online workshop, kde potřebujeme CMO, šéfa obchodu a kohokoliv na vaší straně, kdo má k tématu co říct.
 • Dáme na hromadu všechny informace o positioningu značky spolu s existujícími marketingovými a obchodními materiály.
 • Identifikujeme nejsilnější sdělení a vytvoříme přehledný návod pro messaging.
💬
„Každý hned vidí chyby v cizím textu. Ale začněte psát H1 své vlastní homepage a všichni automaticky přepínají do nesrozumitelného marketingového newspeaku. Jenže ať jste jakkoliv trendy, nikdo si váš produkt nekoupí, pokud vám není rozumět. Jasnost a jednoduchost vítězí nad cool a buzzwordama.“

– Jakub Ondrášek, UX strategy lead

Už v této fázi se obvykle nápadů a příležitostí objeví celá hromada, ze které můžete vycházet v budoucnu. Ve sprintu pracujeme vždy jen s jedním, zbytek máte v zásobě na příště.

Týden 2: Design obsahu

Digitální marketing je vysoce konkurenční prostředí, kde rozhodují maličkosti, které vám pomůže odchytit náš designér. Hero obrázky musí ladit s hero texty. Uživatelům orientaci bleskově usnadní atraktivní vizuální nápovědy. A vy se na konci druhého týdne můžete těšit na funkční landing page.

 • Navrhneme základní stavební bloky landing page (nebo směr, kterým redesignovat stávající)
 • Vytvoříme grafické podklady a ilustrace podle vašeho brand manuálu
 • Grafiku spojíme s messagingem a vytvoříme první verzi landing page

Rozhodně se nemusíte bát toho, že by vývoj landing page znamenal sebemenší překážku. Používáme no-code platformu, se kterou je naklikání landing page stejně jednoduché jako tvorba powerpointové prezentace.

Týden 3: Data a testování

Máte na každé landing page tisíce konverzí? Jestli jste technologická B2B firma prodávající třeba SaaS, troufáme si říct, že by trvalo nesmyslně dlouho, než byste takové číslo nasbírali.

Na data je proto potřeba dívat se detailnějším pohledem, než všude jinde zmiňovaným A/B testování. Jak na to jsme vysvětlili v článku o 300% nárůstu konverzí.

Proto s vámi v posledním týdnu celou landing page projde náš researcher, se kterým provedete první testy, abyste mohli na základě dat stránku vylepšovat.

 • Na cílové skupině spustíme první nemoderované testování.
 • Na základě výsledků testů vylepšíme messaging i design landing page.
💬
„Stačí ušít poctivý řemeslný messaging na míru cílovce, obléknout ho do funkčního UX a všechno do sebe zapadne jako dílky lega.
I technologická firma může sbírat kvalitní leady, efektivně
a s vysokou návratností investice.“

– Marcel Papp, Head of strategy 

Cílovou rovinkou jsou kvalitní leady

Jestli v digitálním marketingu už nějakou tu dobu chodíte, určitě víte, že konverzní poměr není všechno. Místo absolutního počtu leadů v přepočtu na celkové návštěvy proto usilujeme o to, aby se výsledky sprintu projevily v první řadě na návratnosti (ROI).

Když chodí kvalitní leady, zrychluje se obchodní proces, klesá churn-rate zákazníku, kteří transakci nedokončí, roste ROI a všichni jásají. Tak jako sprinteři v cílové rovince hladké stovky.

Vyběhněte s námi k vysoce konverzní landing page za 3 týdny. Rezervujte si termín v Q1/2024 — zvládneme 4-6 firem.