Na vlnách SYMBIO stáže

Na vlnách SYMBIO stáže

Krátce po nalodění se nás v Symbiu ujal sociální tým v čele s kapitánkou Blankou, která dohlížela nad tím, abychom se v sociálních sítích sami příliš nezamotali. Po celou dobu jsme se s Radimem starali o vše, co s sebou plavba na palubě sociálního korábu obnáší. Byli jsme tak u samotného vymyšlení obsahu až po jeho realizaci a konečné vypuštění do rozbouřených vod českého digitálního moře. No dobře, úplně rozbouřené moře to není, ale ke klidnému rybníčku má také daleko. Přitom jsme se naučili i pár zajímavých věcí:

staz

Teď chvilku bez námořnických metafor. Nejlepší na celé stáži bylo to, že jsme se v SYMBIU nikdy nenudili. Nevím, kolik českých agentur je ochotných pustit úplné „nýmandy“ bez předchozích zkušeností do vlastního studia a k technice a nechat je fotit a natáčet, co si sami vymysleli. Myslím, že jich moc nebude.

Kromě toho před námi nikdy SYMBIO nezavřelo žádné dveře. Když jsme se chtěli podílet na nějakém jiném projektu, nebo brainstormingu, nikdy to nebyl problém. Mohli jsme se zúčastnit taky jakékoli agenturní akce, od pátečních gulášů, přes darování krve až po školení ohledně efektivního využívání a práce v MacOS… až si jednou ty Macbooky pořídíme, tak se to bude hodit!

Všichni v SYMBIU k nám byli vždy přátelští a dávali nám najevo, že si naší práce cení. A to je ta nejlepší odměna jakou můžete za stáž dostat. Tedy hned po balíku luxusních čokolád na rozloučenou. ☺

Naopak po nás, díkybohu, nikdo nechtěl vařit kafe, přerovnávat šanony, tisknout faktury a vypisovat čísla do tabulek, což je běžná pracovní náplň stážistů.

staz3

Sečteno podtrženo, byla to skvělá zkušenost a všem ještě jednou díky za ni!

A pokud máš i ty zájem zakotvit v digitálu, skočit po hlavě do praxe a mít zářez v „sívíčku“ takový, že všem tvým konkurentům vezme vítr z plachet, stáž v Symbiu je rozhodně skvělá cesta, jak toho dosáhnout.