Nastražte uši a poslechněte si ultimátní SYMBIO playlist

Nastražte uši a poslechněte si ultimátní SYMBIO playlist

Krom otázek na téma, co posloucháme, jsme se ptali i na motivy toho proč. Zjistili jsme, že sluchátka u nás strkáme do uší hlavně kvůli soustředění a nastartování pracovního flow, protože nechceme být rušeni okolím. Určitě to sami znáte víc než dobře: je kolem vás kupa lidí, baví se nahlas, mlátí do klávesnice, ptáci venku moc zpívají, kyselo je moc kyselý a bramborák moc bramborovej…V tu chvíli je prostě nemožný se koncentrovat!

Každý druhý si tady proto pouští instrumentální hudbu – to samozřejmě dává smysl, protože Songs to Sing in the Shower k hluboké práci nejsou to pravý ořechový. 40 % z nás to řeší tak, že nastartuje svůj oblíbený White noise playlist (my osobně doporučujeme Coffee Shop Background Noise for Studying) a rázem se kancl mění v oblíbenou kavárnu…i když bez flat whitu…

No a 35 % Symbiáků na potřebu soustředit se vyzrála víc než mazaně. Prostě neposlouchají vůbec nic a používají sluchátka jako “hluchátka”, kterými odfiltrují okolní ruch. Chcete je následovat? Recept je jednoduchý: vezmete sluchátka, dáte je do uší a můžete v klidu pracovat. Navíc netrávíte dlouhé minuty hledáním vhodného playlistu a vůbec vám nevadí, že jsou vaše AirPody zrovna vybité.

Koncept hudby jakožto soukromého pracovního společníka nám v poslední době úspěšně narušuje tenhle reprák, o jehož obsluhu se vedou boje zejména v kreáči. 😉 Taky tím zvyšují původních 90 % poslouchajících při práci na krásných 100 %. No, kdo to má?

3L2A1052

Naší pozornosti neunikl ani fakt, že jen 18 % SYMBIA rozlišuje mezi tím, co poslouchá v práci, co doma nebo kdekoli jinde. Prostě si jedeme to svoje vždy a všude. Přeci jen vypiplávat si playlisty pro každou příležitost je dost náročný, když navíc stejně přeskočíme většinu skladeb, abychom skončili u tý naší srdcovky.

Ale dost řečí, slíbili jsme vám SYMBIO playlist a tady je! Najdete v něm všechny naše oblíbené, inspirační, backgroundové i nakopávací skladby, ale taky něco ze škatulky guilty pleasure songs! Připravte svoje uši na nejrozličnější žánry, nasaďte sluchátka (nebo nažhavte reprák) a hurá do práce!

A určitě nám dejte vědět, co posloucháte v robotě vy!