8 věcí, díky kterým v SYMBIU zvládáme COVID i dobrou náladu

8 věcí, díky kterým v SYMBIU zvládáme COVID i dobrou náladu

Co nám dělá dobře při práci?

#1

Anyoffice byla jedna z prvních věcí, které jsme zavedli už na jaře. V praxi to znamená, že máte na výběr office, home office nebo taky cokoli mezi. Tedy třeba střídavé chození do kanclu, žádné chození do kanclu, imitace kanclu na chalupě, v kavárně nebo na pláži na druhém konci světa. Boží!

#2

Teď víme, že jsme měli trochu velký voči. Any office už nejde ani v kavárně a na Maledivy jsme to taky nestihli (kromě Pavla, kterému to samozřejmě přejeme a vůbec mu to nezávidíme). A tak jsme poctivě doma. Kdo potřeboval, tomu jsme zavezli z kanclu domů monitor, klávesnici, židli, cokoli, co potřebuje k pohodlnější práci. Naše záda jsou za to vděčná.

#3

Holešovický kancl se tak pro nás stal místem, kam chodíme hlavně proto, abychom si občas připomněli, jak kolegové vypadají offline. Zjistili jsme, že už nepotřebujeme tolik stálých míst k sezení a naopak oceníme víc zón, odkud se dá s klienty (taky na home officu) nerušeně volat. Naše oficiálně ustanovená “Anyoffice Workgroup” už na tom usilovně maká a těšíme se, že až se vše vrátí do normálu (už ale opravdu!), pořádně si staronové kancly užijeme.

Co nám dělá dobře na svědomí?

#4

Když už do kanceláře náhodou zabloudíme, fungujeme maximálně bezpečně pro sebe i pro okolí a ono známé RRR jsme rozšířili na RRRS (ale uznáváme, že to už nezní tak dobře). Všudypřítomné dezinfekce totiž doplnily UV sterilizátory. Tam si můžeme kromě běžných věcí sterilizovat i třeba respirátory, které jsme všichni v Symbiu dostali zásilkou domů. #sustainability

#5

Těžké to zdaleka nemají jen agentury. Těm, kteří se kvůli koronaviru dostali do blbé situace, se snažíme pomoct bezplatnými byznysovými, kreativními nebo mediálními konzultacemi. Už jsme zvládli poradit několika firmám, třeba oční klinice nebo cestovní kanceláři.

 

Co nám dělá dobře na duši?

#6

Ani v Symbiu nejsme jiní, radost nám udělá dobré jídlo a dobrý alkohol. Ten jsme sice dostali jen v dezinfekcích na ruce, ale přiložené sladkosti a vitamíny to docela dobře vyvážily. Naposledy nám svaté ženy Symbia – Šárka a Klárka – zavezly domů poctivou ovocnou výslužku i s květinami (ale bohužel, ani tady se neskrýval alkohol).


Zobrazit příspěvek na Instagramu

Příspěvek sdílený SYMBIO (@symbio)

#7

Kamarád mi schází čím dál víc, zpívá klasik, a my se jen souhlasně kýváme do rytmu. Proto si to vynahrazujeme online – na callech vždy prohodíme pár slov mimo projekt, večer „chodíme“ na víno nebo společně vaříme. Oběžníky z dílny Roberta a Libora nám týdenně nahrazují info, které bychom se dřív dozvěděli u kafe. Co se nevejde do mailu, probereme na celofiremní virtuální snídani nebo na pravidelném pátečním panáku.

A co pomáhá vašim firmám, abyste tyhle časy zvládali líp? V čem se můžeme navzájem inspirovat? Dejte nám to vědět na Facebook, na Instagram, mailem nebo o tom napište článek jako my! Ale hlavně – nenechte si to pro sebe, protože sharing is caring <3