Nejdůležitější schůzka v SYMBIU

Nejdůležitější schůzka v SYMBIU

Součástí Gulášů je i úžasná společná snídaně, kterou pro ostatní připravuje naše skvělá Markéta. Témata a obsah tvoří každý ze SYMBIA. Na začátku je jen prázdný dokument a je na každém z nás, jak moc se naplní, co nám společná hodina a půl přinese. Některé z Gulášů jsou zaměřené tematicky na jednu věc. Letos jsme se tak například podívali ze všech možných pohledů na remote control. Občas vyrazíme mimo naše zasedačky jako před časem, kdy jsme při pikniku ve Stromovce debatovali o novém rozsazení v kancelářích.

gulas1

Guláš je také dobrá příležitost seznámit se s nováčky. Ale účast na Guláši nabízíme i lidem, kteří ještě v SYMBIU nejsou a bavíme se o případné spolupráci. Mají tak možnost vidět většinu lidí pohromadě, nasát a zažít firemní kulturu, případně zjistit cokoliv, co se nedozvěděli při předchozích rozhovorech.

gulas3

Letos jsme měli Gulášů 22. Ale ten úplně první proběhl někdy asi před 12 lety. Dneska už si tak zřejmě nikdo nepamatuje, proč našim setkáním říkáme právě Guláš. Zůstalo ale to, že se jedná o jednu z nejdůležitějších schůzek, která nás spojuje a zároveň vždy posune o kus kupředu.

Máte podobná setkání i u vás ve firmě? Jak probíhají? Co se vám osvědčilo? Budu rád, když se podělíte o zkušenosti. A když budete chtít, můžete se přijít podívat k nám.